ÚŘEDNÍ DESKA
Úřední deska obce Čížkov.
Dokumenty zveřejňované dle zákona o obcích na úřední desce.
Schválené rozpočty, střednědobé rozpočtové výhledy, závěrečné účty a rozpočtová opatření Obce Čížkov jsou trvale elektronicky zveřejněny v části ROZPOČTY OBCE, vše v listinné podobě v kanceláři OÚ Čížkov.
MŠ Čížkov - Návrh střednědobého rozpočtového výhledu 2028-2030 (pdf, 346.9 kB)
MŠ Čížkov zveřejňuje návrh střednědobého rozpočtového výhledu na roky 2028-2030
Min.doba zveřejnění od 02.09.2026 do 18.09.2026.
MŠ Čížkov zveřejňuje návrh střednědobého rozpočtového výhledu na roky 2028-2030
Min.doba zveřejnění od 02.09.2026 do 18.09.2026.
Záměr obce disponovat nemovitým majetkem – prodej částí pozemků (pdf, 392.2 kB)
Obec Čížkov zveřejňuje záměr prodeje částí pozemků
Min.doba zveřejnění od 01.09.2026 do 17.09.2026.
Obec Čížkov zveřejňuje záměr prodeje částí pozemků
Min.doba zveřejnění od 01.09.2026 do 17.09.2026.
VOLBY 2026 - Registrované volební subjekty na území obce Čížkov (pdf, 158 kB)
Městský úřad Nepomuk zveřejnil registrované volební subjekty na území obce Čížkov.
Min.doba zveřejnění od 25.08.2026 do 30.09.2026.
Městský úřad Nepomuk zveřejnil registrované volební subjekty na území obce Čížkov.
Min.doba zveřejnění od 25.08.2026 do 30.09.2026.
VOLBY 2026 - Jmenování zapisovatelů okrskových volebních komisí (pdf, 93.1 kB)
Jmenování zapisovatelů okrskových volebních komisí pro volby do Zastupitelstva obce Čížkov konané ve dnech 9. a 10. října 2026
Min.doba zveřejnění od 19.08.2026 do 10.10.2026.
Jmenování zapisovatelů okrskových volebních komisí pro volby do Zastupitelstva obce Čížkov konané ve dnech 9. a 10. října 2026
Min.doba zveřejnění od 19.08.2026 do 10.10.2026.
VOLBY 2026 - Oznámení o počtu a sídle volebních okrsků (pdf, 91.2 kB)
Oznámení o počtu a sídle volebních okrsků pro volby do Zastupitelstva obce Čížkov konané ve dnech 9. a 10. října 2026
Min.doba zveřejnění od 19.08.2026 do 10.10.2026.
Oznámení o počtu a sídle volebních okrsků pro volby do Zastupitelstva obce Čížkov konané ve dnech 9. a 10. října 2026
Min.doba zveřejnění od 19.08.2026 do 10.10.2026.
Veřejná vyhláška č.j.: PK-RR/4569/26 (pdf, 90.8 kB)
Veřejná vyhláška o veřejném projednání návrhu Změny č. 6 Zásad územního rozvoje Plzeňského kraje.
Min.doba zveřejnění od 12.08.2026 do 17.09.2026.
Veřejná vyhláška o veřejném projednání návrhu Změny č. 6 Zásad územního rozvoje Plzeňského kraje.
Min.doba zveřejnění od 12.08.2026 do 17.09.2026.
Stanovení minimálního počtu členů okrskových volebních komisí pro volby do ZO Čížkov 9. a 10. října 2026 (pdf, 68.5 kB)
Stanovení minimálního počtu členů okrskových volebních komisí pro volby do Zastupitelstva obce Čížkov konané ve dnech 9. a 10. října 2026
Min.doba zveřejnění od 10.08.2026 do 10.10.2026.
Stanovení minimálního počtu členů okrskových volebních komisí pro volby do Zastupitelstva obce Čížkov konané ve dnech 9. a 10. října 2026
Min.doba zveřejnění od 10.08.2026 do 10.10.2026.
VOLBY 2026 - Lhůta pro podání kandidátních listin (pdf, 382.4 kB)
Městský úřad Nepomuk zveřejňuje informace pro volby do zastupitelstev obcí konaných ve dnech 9. a 10. října 2026. Zejména jde o lhůtu pro podání kandidátních listin registračnímu úřadu, a to nejpozději do 4. srpna 2026 do 16.00 hodin.
Min.doba zveřejnění od 15.07.2026 do 11.10.2026.
Městský úřad Nepomuk zveřejňuje informace pro volby do zastupitelstev obcí konaných ve dnech 9. a 10. října 2026. Zejména jde o lhůtu pro podání kandidátních listin registračnímu úřadu, a to nejpozději do 4. srpna 2026 do 16.00 hodin.
Min.doba zveřejnění od 15.07.2026 do 11.10.2026.
VOLBY 2026 - Oznámení o počtu volených členů zastupitelstva obce Čížkov (pdf, 285.2 kB)
Obec Čížkov informuje o počtu volených členů zastupitelstva obce Čížkov, počty podpisů na peticích k podpoře nezávislých kandidátů a sdružení nezávislých kandidátů pro volby do zastupitelstva obce Čížkov konaných dne 9. a 10. října 2026.
Min.doba zveřejnění od 15.07.2026 do 11.10.2026.
Obec Čížkov informuje o počtu volených členů zastupitelstva obce Čížkov, počty podpisů na peticích k podpoře nezávislých kandidátů a sdružení nezávislých kandidátů pro volby do zastupitelstva obce Čížkov konaných dne 9. a 10. října 2026.
Min.doba zveřejnění od 15.07.2026 do 11.10.2026.
Smlouva poskytnutí návratné finanční výpomoci Mikroregionu Nepomucko (pdf, 590.7 kB)
Obec Čížkov zveřejňuje smlouvu o poskytnutí návratné finanční výpomoci z rozpočtu obce Mikroregionu Nepomucko.
Min.doba zveřejnění od 11.01.2024 do 11.01.2027.
Obec Čížkov zveřejňuje smlouvu o poskytnutí návratné finanční výpomoci z rozpočtu obce Mikroregionu Nepomucko.
Min.doba zveřejnění od 11.01.2024 do 11.01.2027.
INFORMACE POZVÁNKY
NEPOMUCKÉ NOVINY 9/2026 (pdf, 4.7 MB)
Prohlédněte si zářijové číslo Nepomuckých novin.
Prohlédněte si zářijové číslo Nepomuckých novin.
Hospodský kvíz v Čížkově a v Železném Újezdě
Nechcete si zkusit změřit své znalosti? V Čížkově a Železném Újezdě se opět rozjíždí další ročník HOSPODSKÉHO KVÍZU.
Nechcete si zkusit změřit své znalosti? V Čížkově a Železném Újezdě se opět rozjíždí další ročník HOSPODSKÉHO KVÍZU.
POSLEDNÍ USNESENÍ ZASTUPITELSTVA
Usnesení z veřejného zasedání z 24. 6. 2026
Usnesení z veřejného zasedání zastupitelstva obce Čížkov konaného dne 24. 6. 2026 v Čečovicích.
Usnesení z veřejného zasedání zastupitelstva obce Čížkov konaného dne 24. 6. 2026 v Čečovicích.

