Facebook

 


REAKCE NA PŘÍSPĚVEK V NÁVŠTĚVNÍ KNIZE

Reagujete na tento příspěvek

Čížkov a Lichí Samcý....
Karel Stoll  |  79.207.79.253  |  karelstoll(zavináč)freenet.de
17.10.2011  18:36
Ahoj Zdenku, vážený to starosto, pane prezidente a kamaráde, samozřejmě že taková malá šlamastyka nemůže naše dobré vztahy pokazit, někteří muzikanti odpustili, jiní zapomněli, však nás tam bylo asi deset a dohromady nám je kolem 650 let. Taky mé postesknutí nebylo míněno nijak pobouřeně, jenom jsem se tak zmínil, abyste na svých stránkách neměli jenom samé moc kladné hodnocení. Zato vás teď musím pochválit za pěkné a kvalitní fotografie z té naší zpívané, moc se líbí,přeposlal jsem je všude možně a už se na ně koukali všichni zúčastnění i nezúčastnění. Dokonce se ozvaly hlasy, že by se to mohlo někdy zopakovat, stačilo by jen lépe zorganizovat a domluvit. A co se týká našich vystoupení, jsou Čížkováci vždycky vítáni, pokud byste měli cestu do Chrástu v pátek večer, hrajeme tam s malými výjímkami každý pátek, buď u Závor nebo v takzvaném Liďáku.
Přeju republice Čížkov hodně úspěchů a aktivity jako doteď, však se určitě uvidíme při nějaké akci, kterých je bohudík u Vás stále dost. :-)
Karel Stoll.

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do textu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Doplňte výsledek 4 + 1 =
Text příspěvku: